Nazwa pracodawcy:
Delikatesy Justynka Janusz Pozański

Data dodania:
2024-05-03

Nr referencyjny:
9009703pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Kasjer / Kasjerka

Opis stanowiska

  • Dbanie o poprawne saldo kasy

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

  • Obsługa systemu kasowego POS

  • Rozliczenie środków płatniczych

  • Obsługa klientów

  • Dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy

  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenie cen

Wymagania

  • Kultura osobista

  • Elastyczność przy planowaniu grafiku pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy na zmiany oraz w weekendy

  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz systemu kasowego POS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Karta rabatowa do naszych sklepów

  • Przyjazna atmosfera pracy