Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014128pra

Miejsce pracy:
Polska, Będzin
województwo: śląskie

Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych

Opis stanowiska

  • Naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek

  • Naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych

Wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie praktyczne w zawodzie

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zatrudnimy również do przyuczenia

Oferujemy

  • Pracę na stałe

  • Bardzo dobre wynagrodzenie

  • Duże perspektywy rozwoju zawodowego

  • Możliwości zdobycia praktyki i poszerzenia uprawnień zawodowych

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku