Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019051pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Kontakt:

VRG S.A.

Stażysta / Stażystka w Dziale E-Commerce

Opis stanowiska

Jesteś studentem/ studentką i interesujesz się modą? Chciałbyś/ chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić się w pracy dla znanej marki? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Już teraz masz możliwość odbycia fascynującego stażu w Dziale E-commerce jednej z marek VRG SA. Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wspieranie działań zespołu e-commerce w realizacji kampanii marketingowych i sprzedażowych online,

  • pomoc przy tworzeniu i aktualizacji treści na stronie internetowej, w tym opisów produktów i zdjęć,

  • współpraca z działem marketingu w realizacji działań promocyjnych i kampanii reklamowych online,

  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych w celu poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu e-commerce,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności działań e-commerce z ogólną strategią biznesową.

Wymagania
Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś studentem/studentką lub absolwentem/ absolwentką kierunków związanych z marketingiem, e-commerce lub pokrewnymi,

  • znasz program MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym,

  • dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować w zespole,

  • lubisz się uczyć i chcesz rozwijać się w obszarze e-commerce,

  • angażujesz się w powierzone zadania,

  • masz 'lekkie pióro'.

Oferujemy

To oferujemy:

  • bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia,

  • dostosujemy program praktyk do Twoich oczekiwań - na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania,

  • zapewnimy elastyczne godziny praktyk - Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach!

  • zdobycie wiedzy pod okiem dedykowanego opiekuna,

  • przyjazną atmosferę w zespole oraz profesjonalne wdrożenie do przypisanych zadań,

  • dostęp do platformy językowej.