Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-14

Nr referencyjny:
9028507pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Pracownik działu przygotowania produkcji

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowanie materiałów do produkcji na podstawie receptur

  • Zwolnienie półproduktu do dalszej przeróbki

  • Nadzór nad jakością surowców i półproduktów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

  • Przestrzeganie zasad BHP, p.poż.

  • Udział w pracach nad rozwojem produktu

  • Współpraca z działem planowania produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu chemicznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu Office

  • Podstawowa znajomość REACH i CLP mile widziana

  • Umiejętność obsługi prostych urządzeń pomiarowych (wagi, gęstościomierz, pHmetr)

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

  • Praca w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną

  • Znakomita atmosfera pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.