Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-05-19

Nr referencyjny:
1186175

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Category Manager Warzywa i Owoce

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko: Category Managera kat. warzywa i owoce Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Osoba zatrudniona na stanowisku Category Managera będzie odpowiedzialna za opracowanie i implementowanie polityki asortymentowej w wyznaczonej kategorii produktów mających na celu podniesienie standardów oferty. Do obowiązków Kandydata będzie również prowadzenie efektywnych procesów zakupowych, w tym negocjacje z dostawcami oraz optymalizacje warunków współpracy. Kandydat ponadto będzie brał czynny udział w wprowadzaniu strategii zakupowych i poszukiwaniu możliwości rozwoju kategorii. Categor Manager będzie również zaangażowany w koordynowaniu stanów magazynowych.

Proponowane stanowisko będzie idealne dla osoby z około 5 letnim doświadczeniem w obszarze zakupów w branży Retail lub FMCG. W celu realizacji zada na powyższym stanowisku niezbędna jest znajomość kategorii produktowej, doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji z producentami i dystrybutorami. Kandydat powinien wyróżniać się bardzo dobrą organizacją pracy, umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętnością dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska. Bardzo dobra znajomość angielskiego jest również wymaganym wymogiem.

Osoby zainteresowane pracą w firmie o ugruntowanej pozycji oraz zainteresowanych zmianą zawodową prosimy o przesłanie aplikacji. Nasz Klient oferuję prace na stanowisku, które sprzyja profesjonalnemu postępowi i rozwojowi kariery.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. 
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."