Nazwa pracodawcy:
Budimex SA

Data dodania:
2024-05-29

Nr referencyjny:
9057469pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Budimex SA

Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Obsługa i bieżące utrzymanie oraz naprawy maszyn budowlanych i pojazdów

Wymagania
Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych

  • Umiesz podejmować szybkie decyzje oraz jesteś dociekliwy w wyszukiwaniu usterek

  • Masz zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Jesteś dyspozycyjny oraz samodzielny

  • Umiesz i chcesz pracować w zespole

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia i kursy

  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji

  • Wyposażenie BHP

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kartę multisport

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce