Nazwa pracodawcy:
Plastics Group Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-04

Nr referencyjny:
9066199pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom
województwo: mazowieckie

Doradca Handlowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i opieka nad grupami klientów w powierzonym regionie,

  • Realizowanie planów sprzedaży, w tym w poszczególnych kategoriach produktowych,

  • Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

  • Podstawowe doradztwo techniczne dla klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Podstawowa obsługa reklamacji od klientów,

  • Udział w monitorowaniu i windykacji należności,

  • Bieżąca obsługa klientów w oddziale,

  • Możliwe wyjazdy do klientów.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, handlowca lub doradcy technicznego

  • Samodzielność i operatywność,

  • Zaangażowanie oraz komunikatywność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Jeśli masz już doświadczenia związane z branżą budowlaną i przemysłową – będzie to zaleta.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Rozwijającą pracę w dynamicznie rosnącej od wielu lat, jednej z największych firm w swojej branży,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • System wynagradzania: podstawa + nagroda uzależniona od wyników,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia produktowe i handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne fachowców w trakcie pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin.