Nazwa pracodawcy:
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-04

Nr referencyjny:
9066475pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: zachodniopomorskie

Doradca Ubezpieczeniowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych klientów i oferować im produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia na życie, majątkowe, grupowe).

  • Będziesz przygotowywać oferty ubezpieczeniowe i prowadzić spotkania z klientami.

  • Twoim zadaniem będzie doradzanie klientom jak najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

  • Będziesz budować długotrwałe relacje z klientami.

  • Rozwiniesz swoje umiejętności w komunikacji, sprzedaży i wiedzy ubezpieczeniowo-finansowej.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.

  • Jesteś gotowy/a do współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub jednoosobową działalność gospodarczą.

  • Znasz produkty ubezpieczeniowe i zagadnienia związane z pracą Agenta.

  • Jesteś zdeterminowany w dążeniu do wyznaczonych celów.

  • Jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty i lubi pracę z ludźmi.

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.

  • Jesteś osobą niekaralną.

Mile widziane:

  • Twoim atutem będzie znajomość branży ubezpieczeń na życie.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję bez limitu - zależną od wyników sprzedaży (brak sufitu wynagrodzeniowego).

  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży.

  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich).

  • Work life balance - zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - sam decydujesz ile pracujesz.

  • Praca hybrydowa - w biurze, zdalnie lub z dowolnego miejsca na świecie.

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi.

UWAGA: nie jest to zatrudnienie na etat.