Nazwa pracodawcy:
STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-06

Nr referencyjny:
9071437pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszków
województwo: mazowieckie

Mechanik / Elektromechanik

Opis stanowiska
Zadania

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych

Wymagania
Wymagania

  • wiedza z zakresu mechaniki/elektromechaniki

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik pojazdów samochodowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych itp.)

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.