Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-06-12

Nr referencyjny:
9084166pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Mechanik maszyn i urządzeń

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Naprawa maszyn i sprzętu, analiza ich funkcjonowania.

  • Regularne konserwacje sprzętu zgodnie z instrukcjami.

  • Przeglądy, konserwacje i naprawy mechaniki i instalacji.

  • Remont instalacji oraz systemów ciepłowniczych.

  • Naprawy i niewielkie ulepszenia, w tym spawanie.

  • Szybkie działanie przy awariach.

  • Prowadzenie zapisów serwisowych maszyn.

  • Diagnostyka i gotowość urządzeń do bezpiecznej pracy.

  • Obróbka metalu i prace warsztatowe.

Wymagania
Wymagania:

  • Przynajmniej podstawowe wykształcenie zawodowe, najlepiej w dziedzinie mechaniki czy ślusarstwa.

  • Prawo jazdy B.

  • Roczne doświadczenie.

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych.

  • Gotowość do pracy na wysokości i w trudnych warunkach.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.

  • Kursy i szkolenia.

  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.