Nazwa pracodawcy:
Lindab Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-17

Nr referencyjny:
9089884pra

Miejsce pracy:
Polska, Wieruchów, koło Ożarowa Mazowi
województwo: mazowieckie

Mechanik

Opis stanowiska
Zakres czynności:

  • Bieżące i prewencyjne wykonywanie prac w zakresie utrzymania ruchu związanych z procesem produkcji;

  • Identyfikacja przyczyn niezgodności/awarii oraz podejmowanie inicjatywy w zakresie ich rozwiązania;

  • Obsługa systemu do zarządzania zadaniami oraz ich realizacja zgodnie z narzuconymi priorytetami;

  • Udział w projektach modernizacji: linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji technicznych;

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;

  • Nadzór nad wyposażeniem i funkcjonowaniem warsztatu;

  • Dbanie o przestrzeganie norm i zasad bezpieczeństwa pracy.

Wymagania
Oczekiwania:

  • Wysoki poziom zaangażowania, komunikatywność i samodzielności w pracy;

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;

  • Umiejętność diagnozowania usterek oraz ich usuwania;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Prawo jazdy kat. B.

Jeśli nie jesteś jeszcze tak doświadczony to chętnie wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;

  • Dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;

  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole.