Nazwa pracodawcy:
Polboto Agrihandler Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-20

Nr referencyjny:
9101188pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Doradca Handlowo-Techniczny

Opis stanowiska
Zadania:

  • Obsługa Klientów w terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami

  • Sprzedaż osprzętów, opon i gąsienic, umów serwisowych, napraw, agregatów, najmów maszyn

  • Wsparcie w doborze produktów i profesjonalne doradztwo

  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie

  • Sporządzanie raportów sprzedaży

  • Pozyskiwanie wiedzy o rynku produktów z oferty

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich rezultatów w sprzedaży

  • Zaangażowanie w relacje z klientami i realizację ich potrzeb zakupowych

  • Znajomość rynku produktów do maszyn (budowlanych, rolniczych) będzie atutem

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Motywacyjny pakiet wynagradzania

  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy