Nazwa pracodawcy:
Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-24

Nr referencyjny:
9107299pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: małopolskie

Operator żurawia samojezdnego

Opis stanowiska Opis stanowiska

Miejsce pracy południowa Polska - woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, lubuskie (możliwość pracy w delegacji)

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych,

  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,

  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji,

  • praca na żurawiu samojezdnym LIEBHERR LTM 1030-2.1.

Wymagania Wymagania

  • uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność, sumienność,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B, C.

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • odzież roboczą,

  • posiłki regeneracyjne – w okresie zimowym,

  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu za zorganizowanych budowach.