Nazwa pracodawcy:
Staff Partners

Data dodania:
2024-07-10

Nr referencyjny:
9143275pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie CEO i prawnika w codziennych obowiązkach,

  • Udział i koordynacja projektów pod nadzorem CEO i prawnika,

  • Tworzenie prezentacji zgodnie z wytycznymi,

  • Przygotowywanie informacji rynkowych (zbieranie danych w Internecie i wizyty na miejscu)

  • Tłumaczenie listów, dokumentów, przygotowywanie streszczeń i raportów,

  • Edycja dokumentów, konwersja do formatu Word,

  • Zadania związane z zarządzaniem biurem (umowy z dostawcami usług),

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych,

  • Zamawianie materiałów biurowych, zamawianie kurierów, wysyłanie listów,

  • Prowadzenie ewidencji faktur kosztowych i sprzedażowych, przygotowywanie zestawień płatności,

  • Inne zadania zlecone przez CEO i prawnika.

Wymagania

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (język francuski będzie dodatkowym atutem) - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),

  • Dobre umiejętności organizacyjne,

  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub budowlanej będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra motywacja i nastawienie na wyniki.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub współpracę B2B

  • Wynagrodzenie 5.000-7.000 brutto w zależności od formy etatu

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin - 3 dni w tygodniu lub 4-5 dni dla osób dyspozycyjnych - do ustalenia

  • Atrakcyjną lokalizację biura w Centrum Warszawy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

Uwaga: Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.