Nazwa pracodawcy:
AGRO-SIEĆ Maszyny Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-07-24

Nr referencyjny:
9167779pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Kierownik ds. Opryskiwaczy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem ds. opryskiwaczy i rozwój działu na podległym terenie

  • Tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej i odpowiedzialność za jej realizację

  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży oraz dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych, raportowanie wyników pracy

  • Aktywne promowanie rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Identyfikacja nowych możliwości rynkowych i trendów branży

  • Dbanie o rozwój i szkolenia zespołu

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku działu i firmy

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie m.in. z działem rolnictwa precyzyjnego

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość branży rolniczej i technologii opryskiwaczy

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku pracy i podejmowania szybkich decyzji

  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą

  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego