Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-07-26

Nr referencyjny:
9171805pra

Miejsce pracy:
Polska, Majdan
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Stolarz / Operator maszyn stolarskich

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Praca na nowoczesnej hali produkcyjnej polegająca na obsłudze maszyn stolarskich

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Dbałość o jak najlepszą jakość wykonywanej pracy

  • Pakowanie gotowych wyrobów

  • Drobne prace magazynowe

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako operator maszyn na produkcji

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym 7-15, 9-17

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Parking