Nazwa pracodawcy:
ONLYBIO.LIFE S.A.

Data dodania:
2024-07-26

Nr referencyjny:
9172777pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

  • Praca zmianowa:  2 zmiany

  • Godziny pracy: 6-14 i 14-22; 22-6; w wyjątkowych sytuacjach sobota

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, drobnych napraw i konserwacji linii produkcyjnych.

  • Optymalizacja parametrów pracy maszyn w celu podnoszenia wydajności i redukcji nieplanowanych przestojów.

  • Udział w planowaniu zakupów inwestycyjnych i w uruchamianiu nowych urządzeń.

  • Przystosowanie linii produkcyjnych do wdrożenia nowych produktów.

  • Szkolenie operatorów maszyn.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie techniczne.

  • Praktyczna znajomość automatyki, mechaniki i elektryki przynajmniej w stopniu podstawowym.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami konfekcjonującymi.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pracę w nowym, nadal rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszyn

  • Dużą różnorodność zadań.

  • Możliwości rozwoju i awansu.

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Kawa / herbata

  • Napoje

  • Parking dla pracowników

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Paczki świąteczne

  • Możliwość uzyskania uprawnień