Nazwa pracodawcy:
NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-07-26

Nr referencyjny:
9172024pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielany Wrocławskie
województwo: dolnośląskie

Kierownik Robót Przewiertowych

Opis stanowiska
Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

Wymagania
OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie ofert sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie kontraktów,

  • Analiza dokumentacji technicznej i geologicznej,

  • Nadzór brygad wiertniczych nad realizowanymi projektami,

  • Finansowe i jakościowe rozliczanie zadań,

  • Logistyczne zarządzanie procesami budowlanymi,

  • Kierowanie i kontrola prac brygad roboczych,

  • Opracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budów,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

  • Współpraca z podwykonawcami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu,

  • Zdolności analitycznego myślenia,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (technicznego),

  • Znajomość programów: Autocad, pakietu MS Office.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,

  • Pakiet medyczny.