Nazwa pracodawcy:
ONLYBIO.LIFE S.A.

Data dodania:
2024-07-26

Nr referencyjny:
9172783pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Operator maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska

  • Praca zmianowa:  3 zmiany

  • Godziny pracy: 6.00-14.00 lub14.00-22.00; 22.00-6.00

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja produkcji,

  • obsługa maszyn produkcyjnych konfekcjonujących lub mieszania półproduktów w oparciu o obowiązujące receptury,

  • prowadzenie wymaganych zapisów w dokumentacji,

  • efektywne wykorzystanie własnego czasu pracy.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • doświadczenie w ustawianiu maszyn produkcyjnych,

  • umiejętność stosowania wytycznych i poleceń wynikających z instrukcji i procedur i/lub otrzymanych od przełożonych,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • rzetelność, dokładność,

  • przestrzeganie zasad higieny i kultury osobistej.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT.

Oferujemy
To oferujemy:

  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku operator maszyn produkcyjnych/Aparatowy,

  • możliwość awansu wewnątrz struktury działu,

  • praca w systemie 3 zmianowym.

Benefity:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Parking dla pracowników

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Paczki świąteczne

  • Możliwość uzyskania uprawnień