Nazwa pracodawcy:
Aptiv

Data dodania:
2024-08-05

Nr referencyjny:
9191038pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

Aptiv

Technik Procesu SMT/CBA

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoja rola:

Obejmiesz odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonanie niezbędnych cyklicznych pomiarów oraz wsparcie procesu industrializacji nowych stanowisk/ projektów.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu;

  • zapewnienie, że linie produkcyjne spełniają bieżące wymagania klienta pod kątem bezpieczeństwa produktu - posiadają aktualne pomiary naprężeń oraz profile temperaturowe;

  • współtworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów pomiarowych;

  • wspieranie fazy przygotowania industrializacji nowych linii/stanowisk produkcyjnych;

  • śledzenie nowych trendów dotyczących automatyzacji pomiarów;

  • tworzenie planów konserwacji maszyn i urządzeń.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • mile widziana podstawowa znajomość procesów, maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • sumienność, rzetelność;

  • umiejętność pracy w grupie;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy
Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.

  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.

  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.