Nazwa pracodawcy:
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Data dodania:
2024-08-12

Nr referencyjny:
8822857pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Stuttgart
województwo: zagranica

Kierowca cysterny C+E / ADR

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:

  • Transport paliw płynnych

  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania

  • Komunikatywny niemiecki

  • Prawo jazdy kat. B, C+E

  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

Oferujemy

  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki

  • Możliwość zakwaterowania

  • Szkolenie przygotowujące

  • System 4/1

  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

  • Umowa na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł

  • Do 42 dni płatnego urlopu