Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-08-15

Nr referencyjny:
1187930

Miejsce pracy:
Polska, Łódzkie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Category Manager (Packaging)

Opis stanowiska
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent wysokiej jakości elementów aluminiowych. W związku z postępującym rozwojem biznesu w ponad 20 krajach na świecie, firma poszukuje świadomej biznesowo osoby na stanowisko Category Managera z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym w kategorii opakowaniowej. Miejscem pracy jest Łódź.

Głównym celem zatrudnionej osoby będzie weryfikacja i identyfikacja potrzeb organizacji oraz zainicjowanie działań mających na celu optymalizację strategii zakupowej w Europie poprzez:

  • podjęcie działań i koordynowanie ich w zakresie analizy rynku, popytu i doskonalenia procesów dla kategorii opakowań,
  • prowadzenie projektów i inicjatyw oszczędnościowych,
  • identyfikację kluczowych dostawców, pozyskanie nowych, utrzymanie pozytywnych i biznesowych relacji z obecnymi,
  • przygotowanie i prowadzenie przetargów, negocjacje z kontrahentami,
  • współpracę z lokalnym działem zakupów oraz zagranicznym zespołem,

W związku z kluczową rolą dla organizacji poszukujemy osoby, która:

  • ukończyła studia wyższe kierunkowe,
  • posiada doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów strategicznych – opakowań,
  • miała okazję realizować duże projekty w obszarze zakupów strategicznych, była inicjatorem wielu znaczących przedsięwzięć,
  • posiada doświadczenie w kierowaniu zespołami,
  • komunikuje się w j. angielskim na wysokim poziomie,
  • porusza się płynnie w środowisku MS Office,
  • jest zaznajomiona z SAP bądź innymi systemami ERP,
  • jest gotowa do krótkich zagranicznych wyjazdów służbowych,

W zamian firma oferuje stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz interesujące wynagrodzenie wraz z bonusem finansowym. Ponadto na zainteresowanych czeka pakiet benefitów, w którego skład wchodzą, m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej i inne. Istnieje możliwość pracy hybrydowej.