Nazwa pracodawcy:
Victor Energy Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-15

Nr referencyjny:
9211273pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, blisko stacji metra
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka Starszego Kierownika Projektu

Opis stanowiska

  • Aktualizacja i weryfikacja budżetów projektowych zgodnie z instrukcjami SKP.

  • Rozliczanie wydatków opłaconych służbową kartą bankową.

  • Organizowanie podróży służbowych w tym dokonywanie koniecznych rezerwacji oraz rozliczanie w aplikacji odbytych podróży.

  • Prowadzenie korespondencji firmowej w imieniu SKP.

  • Inne działania ad hoc wskazane przez SKP.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. C2 / C1. Atutem będzie znajomość jeżyka szwedzkiego.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w działach administracyjnych lub wspierających działania operacyjne przedsiębiorstw.

  • Dobra znajomość Excela i pozostałych aplikacji pakietu MS Office.

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie, skrupulatność, dociekliwość.

  • Samodzielność i inicjatywa.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto, bez tej informacji aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Oferujemy
Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej.

  • Narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oferowane przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników.