Nazwa pracodawcy:
Studium Języków Obcych Alma

Data dodania:
2024-08-16

Nr referencyjny:
9211744pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, ul. Tuszyńska 31

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Opis stanowiska
Oczekujemy:

  • kreatywności i zaangażowania

  • gotowości do udziału w szkoleniach

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • dyplomu ukończenia pedagogiki wczesnoszkolnej

Wymagania
Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć w j. polskim, z elementami j. angielskiego

  • współorganizowanie uroczystości i wycieczek szkolnych

  • sprawowanie opieki pedagogicznej nad uczniami

  • prowadzenie dziennika elektronicznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy dydaktyczno-wychowawczej

  • opiekę metodyczną i finansowanie szkoleń

  • możliwość realizacji awansu zawodowego

  • wsparcie w zakresie j. angielskiego

  • bonusy: Karta Multisport i inne

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie

  • super atmosferę w zgranym zespole