Nazwa pracodawcy:
Trakcja S.A.

Data dodania:
2024-08-19

Nr referencyjny:
9213874pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik Robót Teletechnicznych

Opis stanowiska

  • Kierowanie robotami teletechnicznymi na zadaniu A i B przy modernizacji infrastruktury linii kolejowych nr.: 273, 351, 401, 406.

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną.

  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej.

  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.

  • Sprawdzanie protokołów z odbioru elementów wyposażenia budowy.

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.

  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy.

  • Prowadzenie dokumentacji pod kątem sprawnej sprzedaży wykonywanych robót.

  • Prowadzenie dokumentacji zdjęciowej budowy.

  • Ewidencja czasu pracy pracowników sił własnych i podwykonawcy.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami teletechnicznymi.

  • Doświadczenie w realizacji robót kablowych ziemnych (wykonanie kanalizacji kablowej, sieci kablowej, przebudowa kolizji).

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych.

  • Praktyczna znajomość AutoCAD.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w tym MS Excel.

  • Sumienność oraz nastawienie na realizację celów.

  • Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy
Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.