Nazwa pracodawcy:
Sheraton Grand Warsaw

Data dodania:
2024-08-19

Nr referencyjny:
9214234pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Recepcjonista / Recepcjonistka

Opis stanowiska
PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze gości hotelowych lub gości VIP;

  • doskonałe umiejętności interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista;

  • zaangażowanie, elastyczność i proaktywna postawa;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy oraz na popołudniową zmianę;

  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość systemu PMS Opera.

Wymagania
OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę i realne możliwości rozwoju w sieci Marriott International;

  • Międzynarodowe środowisko pracy;

  • Bezpłatne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej;

  • Pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w LuxMed, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach, zaplecze socjalne;

  • Zniżki na usługi hotelowej pralni;

  • Atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci Marriott w Polsce i na świecie;

  • Zniżki na bilety do teatru;

  • Stałe praktykowanie kompetencji językowych.