Nazwa pracodawcy:
FOB-DECOR

Data dodania:
2024-08-20

Nr referencyjny:
9216265pra

Miejsce pracy:
Polska, Turza (pow. zawierciański, gm.
województwo: śląskie

Kontakt:

FOB-DECOR

Automatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka),

  • potrafisz programować sterowniki PLC (Siemens, Mitsubishi),

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu przeprowadzania analiz awarii,

  • potrafisz czytać dokumentację techniczną,

  • posiadasz uprawnienia SEP do 1kV,

  • potrafisz diagnozować i podejmować naprawy systemów automatyki przemysłowej, urządzeń elektronicznych i maszyn,

DODATKOWO: (umiejętności opcjonalne, ale mile widziane),

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • masz doświadczenie w pracy na tym samym lub pokrewnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu,

  • znasz i obsługujesz programy wspomagania prac inżynierskich (SolidWorks, AutoCad),

Wymagania

CO BĘDZIESZ ROBIĆ ?

  • diagnozować i usuwać ewentualne awarie,

  • wykonywać okresowe przeglądy maszyn,

  • tworzyć dokumentację techniczną,

  • wykonywać proste instalacje automatyki przemysłowej,

  • konserwować oraz programować systemy wizyjne,

  • modyfikować urządzenia pod względem optymalizacji wydajności maszyn,

Oferujemy
CO OFERUJEMY?

  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zapewniającą pewność zatrudnienia i rozwój kariery,

  • atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata wynagrodzenie,

  • darmowy transport firmowym autokarem na trasie Turza – Zawiercie – Turza, aby ułatwić codzienny dojazd do pracy,

  • Kartę MULTISPORT, kartę lunchową, owocowe środy,

  • program poleceń pracowniczych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń specjalistycznych.