Nazwa pracodawcy:
2MKP Energia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-20

Nr referencyjny:
9216031pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Al. Stanów Zjednoczo
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka ds. Przygotowania Inwestycji

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • uczestniczenie w pozyskiwaniu umów cywilno-prawnych, decyzji lokalizacyjnych, decyzji na zajęcie pasa drogowego, uzgadniania tras sieci i przyłączy energetycznych,

  • uczestniczenie w procesie pozyskania prawa do terenu w postaci służebności przesyłu oraz w uzyskaniu decyzji pozwoleń na budowę lub zgłoszeń.

  • współpraca z biurem geodezyjnym przy wyborze najkorzystniejszego przebiegu trasy kablowej,

Wymagania Wymagania

  • obsługa programu AutoCad, ZwCad,

  • wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu budownictwa, geodezji, telekomunikacji, energetyki lub pokrewne,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej,

  • poznanie przebiegu procesu administracyjnego (decyzje, pozwolenia na budowę, itp)