Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-08-20

Nr referencyjny:
9216283pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, ul. Graniczna 54
województwo: śląskie

Kierownik Centrum Stomatologicznego

Opis stanowiska
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek, techników radiologów

  • motywowanie i rozwój zespołu oraz rekrutacja

  • budowa pozytywnej kultury organizacyjnej

  • pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe placówki – przychody i koszty

  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi

  • stała analiza i monitoring wszystkich procesów i projektów wdrażanych w klinice stomatologicznej

  • realizacja działań mających na celu zwiększenie liczby pacjentów

  • zarządzanie magazynem produktów oraz monitoring zużycia sprzętów

  • stałe raportowanie o aktualnych procesach, projektach i wynikach finansowych do przełożonego

  • nadzór nad procedurami finansowymi i księgowymi, a także ich realizacja

Wymagania
Oczekiwanie względem Kandydata:

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie

  • wysoka umiejętność zarządzania zadaniami

  • duża samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach

  • umiejętności analityczne, łatwość wyciągania wniosków

Oferujemy
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie wdrożeniowe przez Kierownika Regionalnego

  • zgrany zespół

  • dużą swobodę w działaniu

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport

  • dofinansowanie do Pakietu Stomatologicznego

  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover