Nazwa pracodawcy:
Auto Forum

Data dodania:
2024-08-20

Nr referencyjny:
9216799pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Auto Forum

Diagnosta / Elektromechanik samochodowy

Opis stanowiska
Podstawowe zadania:

  • Obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych, elektrycznych, hybrydowych zgodnie z technologią producenta;

  • Diagnozowanie usterek związanych z elektroniką w samochodzie;

  • Obsługa urządzeń diagnostycznych;

  • Diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi;

  • Dbałość o stanowisko pracy i powierzone mienie.

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie jako elektromechanik – co najmniej 2 lata;

  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej;

  • Znajomość programów diagnostycznych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność i rzetelność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy:

  • Pakiet medyczny finansowany przez Prcaodawcę;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.