Nazwa pracodawcy:
Noble Securities S.A.

Data dodania:
2024-08-21

Nr referencyjny:
9218737pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Asystent / Asystentka w Biurze Zarządu i Administracji

Opis stanowiska
Zakres Twoich zadań:

  • współpraca z administracją budynku w zakresie prac konserwacyjnych, kart dostępów, powierzchni, wyposażenia,

  • współpraca z dostawcami w zakresie zamawiania towarów, urządzeń, materiałów biurowych i eksploatacyjnych,

  • odbieranie, przełączanie połączeń telefonicznych,

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej w tym przesyłek kurierskich,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

  • organizacyjne wsparcie Zarządu oraz kierownictwa firmy,

  • wsparcie dla jednostek organizacyjnych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami;

  • przyjmowanie i obsługa gości,

  • rezerwacja sal konferencyjnych,

  • pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacja biletów lotniczych, hoteli,

  • skanowanie i archiwizowanie dokumentów,

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura,

  • rezerwacja na potrzeby firmy hoteli, sali konferencyjnych, biletów kolejowych i lotniczych.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,

  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,

  • dokładność, samodzielność i terminowość,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych,

  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz dofinansowanie do karty Multisport Benefit System,

  • przyjazną atmosferę pracy.