Nazwa pracodawcy:
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski

Data dodania:
2024-08-21

Nr referencyjny:
9218848pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu z biegłą znajomością języka hiszpańskiego

Opis stanowiska Opis stanowiska

Jako specjalista ds. Marketingu i Administracji będziesz odpowiedzialny za:

  • przeprowadzanie i analiza kampanii marketingowych na rynku hiszpańskim,

  • zawiązywanie i koordynowanie współpracy z influencerami, stronami www i grupami zainteresowanymi kryptowalutami,

  • pracę z narzędziami marketingowymi, takimi jak Canva, GoogleDocs, GoogleSheets, social media, AI,

  • marketing treści: tworzenie tekstów i grafik przydatnych użytkownikom,

  • remarketing, np. we współpracy ze specjalistą od newsletter.

Wymagania Wymagania

  • znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1),

  • wiedzę o kryptowalutach oraz znajomość społeczności kryptowalutowej w Hiszpanii (grupy na Telegramie, fora, kanały na YT, konta na Twitter/TikTok),

  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego jako specjalista w dziedzinie marketingu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe lub trwające studia,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zależy nam na kandydatach z Torunia.

Oferujemy Oferujemy

  • możliwość rozwoju w zakresie marketingu w branży nowoczesnych technologii,

  • specjalizację w wybranej dziedzinie marketingu: content marketing, influencer marketing, social media, SEO, copywriting, community management i inne,

  • szybki rozwój kariery i możliwość objęcia roli głównego specjalisty na rynku hiszpańskim w zależności od sukcesów i zaangażowania,

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów,

  • służbowy telefon i laptop,

  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub w biurze w Toruniu,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 23 zł/h netto dla osób bez doświadczenia i znajomości branży kryptowalut, do 28 zł/h netto dla osób z doświadczeniem i wiedzą w zakresie social media i kryptowalut w Hiszpanii.