Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-21

Nr referencyjny:
9219019pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Asystentka / Asystent ds. Administracji

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • wsparcie organizacyjne i administracyjne

  • przygotowywanie zestawień i raportów

  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy

  • inne prace zlecone w zakresie prac administracyjnych

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office - przede wszystkim MS Excel jako warunek konieczny

  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • rzetelność, zaangażowanie i samodzielność

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • inicjatywa w działaniu i elastyczność

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

  • dodatek lunchowy

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego