Nazwa pracodawcy:
BANCO Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-21

Nr referencyjny:
9219079pra

Miejsce pracy:
Polska, Rusocin (pow. gdański, gm. Pru
województwo: pomorskie

Monter

Opis stanowiska
Opis

  • Praca polega na finalnym montażu wyrobów wyposażenia okrętowego wchodzących w skład oferty produkcyjnej BANCO

Wymagania
Wymagania

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej