Nazwa pracodawcy:
Lymbridge Logistics Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-14

Nr referencyjny:
9208465pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, obok Galerii Bałtyckie
województwo: pomorskie

Account manager

Opis stanowiska Rozwój firmy na rynku Europy Zachodniej. Pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i wycena stawek. Pełnienie funkcji reprezentacyjnej dla firmy, spotkania z klientami i udział w specjalistycznych wydarzeniach.

Kluczowe zadania:

  • Rozwój głównych branż Europa – Daleki Wschód, Europa – USA

  • Spotkania, konferencje, EXPO

  • Przyciągnięcie maksymalnej liczby klientów i jakości leadów do firmy

  • Realizuj miesięczne cele dotyczące zysków ze sprzedaży

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług transportowych (logistyka)

  • Udokumentowane doświadczenie w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych

  • Udokumentowana umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem.

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych, trendów rynkowych i przygotowywania raportów.

  • Znajomość pakietu MS Office/CRM

Dodatkowe kwalifikacje, które byłyby korzystne na tym stanowisku to:

  • Licencjat z administracji biznesowej, sprzedaży, transportu lub dziedzin pokrewnych.

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (rosyjski lub ukraiński będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy
Oferujemy:

  • Przyjemne biuro w biznesowym centrum Gdańska. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej pracy i osiągania wyników.

  • W centrum biznesowym znajduje się przytulna kawiarnia, w której można wypić filiżankę kawy i zjeść lunch

  • Regularne uczestnictwo w wystawach, konferencjach oraz wymagane szkolenia w zakresie specjalności.

  • Stały czas pracy (poniedziałek-piątek 09:00-17:00)

  • Wykwalifikowane wsparcie ze strony kolegów z wieloletnim doświadczeniem w transporcie multimodalnym

  • Terminowa płatność robocizny do 5 dnia miesiąca następującego po miesiącu sprawozdawczym

  • Szkolenia i zaawansowane szkolenia wewnątrz firmy

  • Ubezpieczenie Allianz

  • Opcjonalna możliwość pracy zdalnej