Nazwa pracodawcy:
Joinco Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-21

Nr referencyjny:
9216403pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Procurement Project Specialist

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • praca z Category Managerem m.in. wspieranie go w codziennych zadaniach, analiza wyników sprzedaży

  • koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek

  • bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac

  • zarządzanie bazą danych dostawców oraz kontakt z nimi

  • wyszukiwanie pomysłów, ofert

  • wsparcie przy budowaniu kalendarza Category Managera

  • przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem

  • rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi

  • współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej (minimum 1-1,5 roku)

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy

  • zdolności analityczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • asertywność

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego