Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-08-22

Nr referencyjny:
9221266pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Psychoterapeuta / Psycholog dziecięcy

Opis stanowiska
Jeśli posiadasz doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej / psychoterapeutycznej, w jednym z obszarów:

  • pomoc indywidualna osobom dorosłym, dzieciom i ich rodzicom,

  • pomoc w zakresie seksuologii,

  • terapia par i małżeństw,

  • terapia uzależnień.

A ponadto posiadasz doświadczenie w diagnostyce psychologicznej..

Zaaplikuj!
Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe z tytułem mgr psychologii,

  • rozpoczęta szkoła psychoterapii.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • stawka godzinowa,

  • 3 tygodnie płatnego urlopu,

  • elastyczny czas pracy,

  • praca w różnych dzielnicach Warszawy.