Nazwa pracodawcy:
Spravia sp. z o. o.

Data dodania:
2024-08-22

Nr referencyjny:
9221308pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością robót budowlanych w ścisłej współpracy z kierownikiem budowy i inżynierami budowy

  • Samodzielne zarządzanie odcinkiem robót powierzonym przez kierownika budowy

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Koordynację robót wykonywanych przez Wykonawców

  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót

  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji

  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego w ramach przygotowania i realizacji procesu budowy

  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (inżynier budownictwa)

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze lub wykonawczo - projektowe

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na budowie na stanowisku kierownika robót

  • Znajomość Prawa Budowlanego i Warunków Technicznych

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych inżynierów/majstrów

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy

  • Pracę bez wyjazdów delegacyjnych

  • Pracę w firmie o ugruntowanej renomie

  • Komplet niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania obowiązków Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole oraz dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych lub dofinansowywanych przez firmę

  • Pakiet opieki medycznej Medicover

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Paczki świąteczne

  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin