Nazwa pracodawcy:
Air-Tech-Bud Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-22

Nr referencyjny:
9220939pra

Miejsce pracy:
Polska, Bochnia
województwo: małopolskie

Szlifierz w metalu

Opis stanowiska

  • Obsługa szlifierek do wałków i płaszczyzn.

  • Szlifowanie powierzchni walcowych i stożkowych.

  • Dobór parametrów i nadzór nad procesem szlifowania.

Wymagania
Wymagania

  • Kandydat musi umieć czytać dobrze rysunek techniczny, dokumentację wykonawczą.

  • Samodzielnie ustawia szlifierkę z doborem optymalnych parametrów.

  • Ustala kolejność zabiegów przy operacjach wielozabiegowych.

Oferujemy
Oferujemy

  • Praca w zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę.

  • Praca stacjonarna.