Nazwa pracodawcy:
Bimonta Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-22

Nr referencyjny:
9218986pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock, PKN ORLEN
województwo: mazowieckie

Monter izolacji przemysłowych / Blacharz

Opis stanowiska

  • Montaż izolacji i płaszczy z blachy (głównie aluminium)

Wymagania

  • Mile widziane roczne doświadczenie na stanowisku:

    • blacharz izoler

    • monter izolacji

    • blacharz warsztatowy

  • Jesteśmy otwarci na zatrudnienie pracowników do przyuczenia do zawodu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 26 do 35 zł netto

  • Dogodny, nielimitowany system wykonywania zadań

  • Zabezpieczamy narzędzia

  • Zabezpieczamy odzież roboczą

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Możliwość awansu i umowy o prace

  • Praca na terenie PKN ORLEN

  • Dla osób z poza Płocka zakwaterowanie