Nazwa pracodawcy:
Remontowa Shipbuilding S.A.

Data dodania:
2024-08-15

Nr referencyjny:
9193000pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, blisko stacji SKM Poli
województwo: pomorskie

Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Montaż i demontaż systemów elektrycznych,

  • Wykonywanie prac związanych z elektryką, zgodnie z uprawnieniami,

  • Testowanie działania urządzeń,

  • Podłączanie rozdzielnic,

  • Praca z wykorzystaniem schematów i rysunków technicznych,

  • Diagnostyka i naprawa usterek technicznych,

  • Analiza systemów automatycznych,

  • Odbiór techniczny instalacji przez strony.

Wymagania
Wymagania od kandydatów:

  • Średnie wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, automatyka),

  • Uprawnienia SEP dostosowane do napięcia,

  • Doświadczenie w branży mile widziane, szczególnie w stoczniach (min. 4 lata),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji i kontakt z kontrahentami,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka samodzielność i organizacja pracy.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony, dofinansowanie do wypoczynku),

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Kursy zawodowe i językowe,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego.