Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223462pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Bemowo
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Sztygar / Kierownik w górnictwie

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Nadzór nad drążeniem tuneli metodą TBM.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i jakości.

  • Organizacja i kierowanie pracą zespołu.

Wymagania
Wymagania:

  • Kwalifikacje w dozorze ruchu specjalności górniczej.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

  • Umiejętności analityczne, praca pod presją, praca zespołowa.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, obiekty sportowe, zajęcia językowe).

  • Program poleceń pracowniczych i wsparcie w relokacji.