Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223807pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kierownik budowy

Opis stanowiska

  • wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów prawa budowlanego i aktach wykonawczych tego prawa,

  • kosztorysowanie i planowanie robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia budowlane (konstrukcyjno-budowlane)

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa B2B,

  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowy,

  • szkolenia.