Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223669pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, ul. Nowohucka
województwo: małopolskie

Pracownik Utrzymania Czystości

Opis stanowiska
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o prace

  • Praca od poniedziałku do soboty

  • Praca w godzinach 14-21 lub 6-9

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Wymagania
Twoje zadania:

  • Zamiatanie, odkurzanie

  • Zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, korytarzy

  • Dbanie o porządek na terenie obiektu

Oferujemy
Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.