Nazwa pracodawcy:
Top Construction

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223873pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Inżynier Elektryk - Koordynator Robót Budowlanych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Koordynowanie robót elektrycznych na budowach

  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz nadzorem inwestycji

  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą

  • Kontakt z dystrybutorami energii elektrycznej

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie przy koordynowaniu robót elektrycznych na obiektach użyteczności publicznej

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynier Elektryk lub pokrewne

  • Znajomość prawa budowlanego, norm i warunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD oraz MS Office

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Prywatną opieka medyczna

  • Możliwość realnego rozwoju i awansu

  • Pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole