Nazwa pracodawcy:
Brush Brothers sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223561pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista ds. administracji

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta polska, kurier)

  • archiwizacja dokumentacji

  • dbanie na bieżąco o zaopatrzenie i porządek w biurze

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sprzętów biurowych

  • przyjmowanie gości biura oraz obsługą spotkań

  • organizacja podróży służbowych (transport, nocleg itp.)

  • współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla firmy (np. usługi teleinformatyczne)

  • wystawianie umów cywilnoprawnych

  • wstępna dekretacją dokumentów

  • wsparcie współpracowników w codziennych zadaniach

Wymagania Wymagania

  • pełna dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność

  • świetna organizacji własnej pracy, umiejętności działania wielozadaniowego

  • skrupulatność i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • doskonałe umiejętności komunikacyjnych, zarówno w mowie jak i piśmie

  • postawa proaktywna, wychodzenie z własną inicjatywą

  • pogodne usposobienie i uśmiech :)

  • status studenta mile widziany

Oferujemy Oferujemy

  • praca stacjonarna w biurze obok Pola Mokotowskiego

  • początek współpracy: od zaraz

  • 3-miesięczny okres próbny

  • umowa zlecenie przy statusie studenta dla osób poniżej 26r.ż.; po zakończeniu studiów/ukończeniu 26 r.ż. umowa o współpracy B2B (jedyna dostępna forma współpracy)

  • wynagrodzenie 4000zł brutto przy umowie zleceniu dla osób poniżej 26rż, dla osób powyżej 26rż/bez statusu studenta wynagrodzenie 5200 netto na fakturze

  • stabilne miejsce zatrudnienia

  • kameralny zespół, nieformalna atmosfera, bardzo dobre relacje międzyludzkie

  • możliwość wzięcia udziału w malowaniu muralu

  • możliwość, przyjścia do pracy z psem (biuro pet friendly)