Nazwa pracodawcy:
Schweiker Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223582pra

Miejsce pracy:
Polska, Komorniki (pow. średzki, gm. Ś
województwo: dolnośląskie

Operator maszyn CNC do obróbki tworzyw sztucznych

Opis stanowiska
W ramach naszego teamu będziesz:

  • Obsługiwać maszyny CNC do cięcia i frezowania profili,

  • Realizować kontrolę jakości zgodnie ze standardami technicznymi,

  • Obsługiwać komputery i narzędzia precyzyjne,

  • Korzystać z elektronarzędzi, takich jak wiertarki, szlifierki czy piły,

  • Współdziałać z kierownikami zmian w celu zapewnienia gładkiego przebiegu pracy.

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • Są gotowe do pracy w systemie zmianowym,

  • Z wykształceniem średnim lub zawodowym technicznym,

  • Posiadają doświadczenie w obróbce tworzyw (np. w sektorze okien i drzwi)!

Oferujemy

Dołączając do nas, zapewnisz sobie:

  • Solidne warunki zatrudnienia,

  • Dodatkowe premie i benefity, w tym produkcyjną i za polecenie,

  • Fundusz wypoczynkowy i roczny bonus,

  • Rozwój poprzez finansowane szkolenia i kursy,

  • Kartę MultiSport, ubezpieczenie i integrację!