Nazwa pracodawcy:
Medicover Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9223507pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. SEO

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Twoim głównym zadaniem będzie planowanie i realizacja strategii SEO

  • Zajmiesz się opracowywaniem rekomendacji dotyczących optymalizacji stron internetowych oraz tworzenia contentu onsite i offsite

  • Przygotujesz niejedną analizę słów kluczowych i niejeden audyt przeprowadzisz

  • Będziesz monitorować efekty swoich działań, a także tworzyć raporty z rekomendacjami

  • A przede wszystkim… dołączysz do świetnego zespołu, który już nie może się doczekać, aby Cię poznać!

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem działań SEO

  • Masz wiedzę z zakresu tworzenia audytów oraz optymalizacji stron WWW pod kątem wyszukiwarek

  • Znane są Ci narzędzia: Ahrefs, Senuto, GSC, GA4 czy WordPress

  • Znasz standardy w zakresie aplikacji webowych (HTML, CMS) na poziomie umożliwiającym działanie pozycjonerskie

  • Potrafisz samodzielnie wyszukiwać tematy i projektować treści generujące ruch na stronie www, a także zbudować skuteczne linkowanie

  • Myślenie analityczne to Twoja mocna strona – szybko „łączysz kropki”, analizujesz dane, wyciągasz wnioski i potrafisz przedstawić celne rekomendacje osadzone w biznesie klienta

  • Potrafisz efektywnie zarządzać projektem – planujesz etapy pracy, weryfikujesz priorytety i dążysz do realizacji założonych celów

  • Interesujesz się szeroko pojętym digitalem, śledzisz trendy i chętnie uczysz się nowych obszarów w tym zakresie

  • Język angielski znasz na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2 w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w branży medycznej

  • Znajomość pozostałych obszarów digital marketingu – UX, SEM, analityka danych

Oferujemy
To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (50% zdalnie)

  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport

  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy!