Nazwa pracodawcy:
KERA AWAK Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-23

Nr referencyjny:
9221695pra

Miejsce pracy:
Polska, Buk
województwo: wielkopolskie

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowo - Administracyjnych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Wstępne przygotowywanie dokumentów księgowych (dekretacja, wpis w systemie księgowym)

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Współpraca z Księgową

  • Rejestracja faktur zakupowych

  • Nadzorowanie płynnego obiegu poczty wychodzącej i przychodzącej

  • Kadry uproszczone, w tym tworzenie oraz prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Pozostałe zadania administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie kierunkowe: księgowość, administracja, zarządzanie, kierunki finansowo-prawne

  • Znajomość przepisów VAT oraz zasad rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie do pracy, umiejętności identyfikowania się z firmą

  • Dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office

  • Znajomość oprogramowania Dynamics AX, MS Business Central, Continia – mile widziane

Oferujemy
Informacje dodatkowe:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do usług opieki medycznej realizowanej w LuxMed lub Medicover, karty MultiSport (dla Ciebie i dla Twoich bliskich – na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenia grupowego

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i środowisku międzynarodowym