Nazwa pracodawcy:
Contract Administration Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-24

Nr referencyjny:
9223429pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Rondo Daszyńskiego
województwo: mazowieckie

Microsoft 365 Administrator

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie i administracja usługami Microsoft 365 (m.in. Azure AD, Exchange, Sharepoint, Teams, Intune, Conditional Access, MFA),

  • Rozwój usług M365 w Organizacji, tworzenie nowych rozwiązań na bazie usług Microsoft M365, Azure, Power Platform, PowerBI, MS Intune, Dostęp warunkowy),

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych O365,

  • Rozwój systemów monitoringu i kontroli O365,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania infrastruktury O365 zgodnie z obowiązującymi procedurami ISO 27001,

  • Zarządzanie dokumentacją (koncepcje, instrukcje obsługi, procedury awaryjne),

  • Przygotowanie instrukcji obsługi i pomoc w edukacji użytkowników.

Osoba na tym stanowisku będzie również miała styczność z:

  • Serwerami Windows (AD, DHCP, inne usługi)

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość i doświadczenie (min. 2 lata ) w zarządzaniu usługami Microsoft 365 oraz środowiskami hybrydowymi,

  • Doświadczenie w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie usług Microsoft M365, Azure, Power Platform, PowerBI, MS Intune,

  • Doświadczenie z obszaru zarządzania tożsamością (Identity and Access Management,, Dostęp Warunkowy, Azure AD Identity Protection, Hybrid Identity, MFA),

  • Znajomość Windows Server, Active Directory, Azure AD,

  • Znajomość rozwiązań monitoringu systemów i infrastruktury,

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania zgłoszonych problemów,

  • Dobra organizacja pracy i realizacji zadań,

  • Doświadczenie w uczestnictwie w projektach biznesowych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się oraz sporządzanie,

  • Umiejętność pracy w kilkuosobowej grupie, chęć dzielenia się wiedzą,

  • Profesjonalne podejście do pracy, odpowiedzialność,

  • Umiejętność samodzielnego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na systemie ticketowym Jira.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,

  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,

  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),

  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,

  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med.,

  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,

  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!